MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8941073
nr 894 1073
Fåtölj
Sören Willdasen, Danmark, design: Kristian Vedel, "Modus"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 maj 2014
kl 18:00:00
8/5 23:07:36
900 kr
12/5 16:06:51
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal